Nasadenie PREMIER

Prioritou spoločnosti PREMIER system SK, s.r.o. je profesionálne poskytovanie komplexného balíka služieb spojených so zavádzaním-implementáciou informačného systému, s jeho prevádzkou-servisom, údržbou a úpravou na mieru, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Kedy a prečo PREMIER?

Kedy a prečo prejsť na iný systém?

U akejkoľvek spoločnosti nie je prechod na iný systém ľahké rozhodnutie, ale za tých viac ako 20 rokov (a 5000 klientov) vieme, že počiatočné „pôrodné“ bolesti prechodu sa oplatia a výhody nového systému sa prejavia ihneď v lepšom fungovaní firmy, v rýchlejšie dostupných informáciách a predovšetkým úspore nákladov.

A prečo uvažovať o novom systéme, aké sú dôvody?

 • Máte robustný systém, ktorého prostredie je zložité a prevádzka finančne nákladná, pritom jeho funkcia už dnes ponúkajú modernejšie a výrazne lacnejšie softvéry.
 • Integrácia– prevádzkujete niekoľko systémov na rôzne firemné procesy, čo komplikuje dostupnosť a rýchlosť informácií. Chcete čo najviac operácií integrovať do jedného systému.
 • Vaša firma vyrástla a váš systém už nestačí vašim požiadavkám a moderným trendom a radi by ste mali systém, ktorý porastie s vašou firmou.
 • Chcete prepojiť váš informačný systém s inými špecializovanými systémami alebo chcete pracovať v Cloude, čo váš súčasný systém neponúka.

Program PREMIER disponuje vyššie uvedenými vlastnosťami, čoho dôkazom sú naši spokojní zákazníci, ktorí sa rozhodli pre naše produkty. Ich systém sa vyvíja na základe ich požiadaviek, moderných trendov a nemajú dôvod meniť ho za iný, pretože rastie s ich spoločnosťou.

Niektorí ho prevádzkujú už viac ako 20 rokov, počas ktorých sa ich firmy rozrástli do veľkých rozmerov a dôkazom ich spokojnosti je ich intenzívne odporúčanie našich produktov iným spoločnostiam.

Je mnoho dôvodov prečo zvoliť náš systém. Viac o tejto téme sa môžete dozvedieť tu

  Prezentácia

  Prezentácia a služby pred rozhodnutím o nákupe

  Naša firma vás registruje už v prvom kontakte ako potenciálneho užívateľa a už v tejto fáze vám poskytneme maximum informácií.  

  • Poskytneme vám osobnú aj on-line prezentáciu našich produktov jedným z našich skúsených odborníkov.
  • Už pri prezentácii sa zameriame na kľúčové miesta a môžeme vykonať rámcovú analýzu existujúceho stavu.
  • Navrhneme optimálne riešenie pre zjednodušenie firemných procesov a vhodnú konfiguráciu programu PREMIER vrátane HW.
  • Nemusíte byť naším registrovaným klientom a poskytneme vám hot-line poradenstvo a podporu pred nákupom.
  • Vyskúšať si môžete nezáväzne všetko – Štart verziu, cloudové riešenie Outsourcing a integračné riešenie API.

   

  V prípade záujmu vyplňte, prosím, kontaktný formulár:

  Kontakt

  PREMIER používá více než 4800 firem

  DOPPLER CZ spol. s r.o.
  výroba, velkoobchod, e-shop

  Jeden z největších výrobců zahradního nábytku, slunečníků a deštníků v ČR. Firma je dceřinou společností firmy E.Doppler & Co s.m.b.H., Schirmfabrikation, která byla založena více jak před 50 lety jako rodinná firma.

  doppler.cz

  Trhové Sviny

  Koňařík závěsová technika a.s.
  obchod

  Nákup a prodej, výroba. Firma je významným výrobcem a dodavatelem prvků pro upevnění potrubí a potrubních systémů v ČR.

   

  konarik.cz

  Praha 2 - Nové Město

  Daňová kancelář s.r.o.
  účetnictví a daňové poradenství

  Rychlá aktualizace, reakce na změny legislativy, neustálá evoluce a kvalitní podpora ze strany dodavatele IS je pro naši firmu klíčová. Proto jsme u nás neměli za 15 let ani nyní důvod měnit účetní software PREMIER.

  www.danovakancelar.cz

  Brno

  ABX s.r.o.
  prodej krbů a kamen

  Systém PREMIER používáme od roku 2006 a k plné spokojenosti využíváme všechny jeho moduly. Jako velký přínos vnímáme zejména komplexní vzájemnou provázanost všech modulů a pokročilou automatizaci řady procesů.

  Daňová kancelář s.r.o.
  účetnictví a daňové poradenství

  Rychlá aktualizace, reakce na změny legislativy, neustálá evoluce a kvalitní podpora ze strany dodavatele IS je pro naši firmu klíčová. Proto jsme v naší účetní společnosti neměli za 15 let ani nyní důvod měnit účetní software PREMIER.

  2MaNet s.r.o.
  prodejce materiálů pro stavebnictví, strojírenství

  Díky uživatelské přívětivosti a intuitivnímu ovládání proběhl v naší společnosti přechod na IS PREMIER bez jakýchkoliv problémů v rekordně krátkém čase.

  [everest_counter id=’2775′]

  Nasadenie programu

  Zavedenie programu PREMIER – Implementácia

  Zákazníkom ponúkame kompletný balík služieb pre inštaláciu a implementáciu našich produktov v ich firme. Na úspešné zvládnutie implementácie ponúkame odborníkov so skúsenosťami v oblasti ekonomického riadenia firmy, metodiky a analýzy firemných procesov.

  Či tieto služby zákazník využije, je iba na ňom a my sme pripravení splniť všetky jeho priania. Náš implementačný tím a sieť implementačných partnerov má dlhoročnou praxou overené metódy a postupy pre najefektívnejší spôsob zavedenia informačného systému. Rovnako sme schopní sa prispôsobiť predstave klienta o nasadení softvéru a priebehu implementácie.

  • Návrh projektu implementácie, Analýza.
  • Prevod dát z existujúceho programu (ponúkame prevod dát z viac ako 80 rôznych programov).
  • Inštalácia softvéru (vrátane SQL servera v prípade verzie ENTERPRISE).
  • Komplexné zaškolenie, odborná konzultácia.
  • Návrhy účtovnej metodiky a firemných procesov.
  • Úprava výstupných formulárov, optimalizácia operačného systému.
  • Poradenstvo pre manažérske riadenie firmy pomocou informačného softvéru.
  • Programové úpravy na mieru v systéme PREMIER.
  • Ukončenie a vyhodnotenie projektu.

  Potreba a náročnosť implementácie závisí od veľkosti firmy zákazníka, počtu užívateľov, množstva firemných procesov či samotnom odbore firmy.

  Implementácia nie je podmienkou

  Naša firma nepodmieňuje nákup softvéru realizáciou implementácie vo vopred určenom a povinnom rozsahu, ako to býva u konkurencie. Objem služieb pre implementáciu vychádza jednoznačne z požiadavky a potrieb klienta, odporúčania implementátora. Jedna z hlavných predností našich produktov je jeho mimoriadne intuitívne prostredie a logické nadväznosti pri vyhotovovaní dokladov, čo minimalizuje náročnosť implementácie.

  Prevod dát z existujúceho systému

  Naši odborní konzultanti a technici sú pripravení asistovať vám v rámci implementačných služieb pri prechode na nový systém. Našou snahou je, aby jednotlivé kroky na seba plynule nadväzovali a bolo možné plnohodnotne využívať nový systém s čo najmenším zaťažením bežného chodu spoločnosti.

  Prevod z akéhokoľvek programu

  Máme mnohoročné skúsenosti s prevodom dát z viac ako 80 rôznych programov, importy sú vždy riešené na mieru podľa formátu a štruktúry zdrojových súborov a individuálnych požiadaviek klienta. Predsielame, že nikto vám nie je schopný previesť dáta 1:1, toto nie je možné, ale vieme previesť všetky dáta, ktoré vôbec možno previesť.

  Štandardne prevádzame:

  • Účtový rozvrh.
  • Adresár partnerov.
  • Neuhradené vydané a prijaté faktúry.
  • Karty majetku.
  • Skladové karty a počiatočné stavy.
  • Mzdy – kmeňové údaje zamestnancov, vymeriavacie základy a vylúčené doby.
  • Účtovný denník – na porovnanie obratov s minul. obdobím.
  • Prevod iných dát podľa individuálnej dohody.

  Nízke náklady na implementáciu produktov PREMIER system vychádza z takmer dokonalej ergonómie programu a predovšetkým jeho výnimočnému grafickému rozhraniu a metódy logického vnorovania do potrebných funkcií, čo minimalizuje vstupné náklady na implementáciu pre firmu ľubovoľného rozsahu.

  PREMIER – Outsourcing

  V praxi to znamená, že klient sa prostredníctvom vybranej technológie pripája k dátovej základni informačného systému, ktorej vlastníkom a správcom je outsourcingová spoločnosť (PREMIER system a.s.), ktorá na základe zmluvného vzťahu poskytuje užívateľovi komplexnú starostlivosť a servis informačného programu PREMIER system. Tá tiež preberá všetku zodpovednosť za prevádzku informačnej technológie a všetky úkony spojené s jej prevádzkou a údržbou. Za dobu 10 rokov túto službu využilo viac ako 400 spoločností bez ohľadu na veľkosť firmy a počet záujemcov, ktorí zverujú dáta našej spoločnosti, dynamicky rastie.

  Odbornosť a silné zázemie

  Venujte sa iba o svojmu podnikaniu a starostlivosti o informačné technológie (komplexné IT riešenie vo firme) nechajte na našich pleciach.

  Bezpečnosť a rýchlosť

  Garantujeme bezpečnosť a zálohy vašich dát, rýchlu prevádzku bez výpadkov, spoľahlivú úroveň služieb a kvalitnú podporu.

  Nič vás neobmedzuje

  Pripojte sa bezpečne kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Pracujte so svojimi kleintmi online (účtovné firmy). Prepojte svoje vzdialené pobočky.

  Úspora financií

  Usporte financie za nákup a aktualizácie HW, správu a služby IT správcov, pripojte sa bezpečne odkiaľkoľvek vzdialene.

  Ďalšie dôvody prečo zvoliť PS Outsourcing

  • Služba vás neobmedzuje v ničom v porovnaní s doterajšou prevádzkou.
  • Zákazník nemusí vlastniť server ani potrebný softvér.
  • Možnosť pripojenia cez internet odkiaľkoľvek, vrátane mobilných zariadení ako napr. Prípade, Iphone, Android…
  • Riešenia pre jednu online prevádzku vzdialených pobočiek.
  • Zákazník nemusí vykonávať zálohy a spravovanie siete.
  • Výrazne vyššia rýchlosť, bezpečnosť a stabilita (všetky výpočty prebiehajú na serveri), na stanicu sa prenášajú len údery klávesnice, obraz a popr. tlačové úlohy.
  • Operatívnejšie riešenie prípadných problémov k programu PREMIER.
  • Online technická podpora.