S PREMIER Ai k plnej digitalizácií
vo vašej spoločnosti

Pokiaľ sa budete chcieť čokoľvek dozvedieť, neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás
S PREMIER Ai k plné digitalizaci
ve vaší společnosti

Pokud se budete chtít cokoliv dozvědět, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

ČASTÉ OTÁZKY

Je určená pre všetkých užívateľov programu PREMIER, ktorí chcú ušetriť čas a financie, digitalizovať svoje dáta, zbaviť sa ručného prepisovania dokladov, a predovšetkým pre účtovné firmy. Skrátka pre všetkých, ktorí si chcú výrazne uľahčiť prácu.

Ai je ako jediná aplikácia pre digitalizáciu integrovaná priamo v informačnom systéme PREMIER, a teda odpadajú komplikácie s komunikáciou s treťou stranou. Ai je náš vlastný produkt a my zodpovedáme za jeho kvalitu a máme pod kontrolou jeho vývoj.

Aplikácia preukázateľne usporí 50 až 60 % času pri vyhotovovaní a archivácii účtovných dokladov.

Aplikáciu má dostupnú každý užívateľ informačného systému PREMIER. Stačí kliknúť na ikonu „A“ a môžete vyťažovať.

V cene zakúpenej licencie k modulu PREMIER Ai je neobmedzený počet užívateľov a účtovných jednotiek v rozsahu zakúpenej licencie. Nielen táto bezkonkurenčná výhoda nás stavia na pozícii cenovo najvýhodnejšieho riešenia na vyťažovanie dokladov.

PREMIER Ai je naším vlastným riešením, teda nemusíte nič inštalovať. Aplikácia sa spúšťa priamo v informačnom systéme. Náklady na zavedenie a inštaláciu nie sú žiadne.

Aplikácia Ai je tvorená iba pre program PREMIER, kde je integrovaná. Toto spojenie ponúka unikátne výhody využívania priamych funkcií informačného systému bez inštalácie a ďalších nákladov.

Aplikácia automaticky sťahuje doklady z e-mailu alebo predvolenej zložky, užívateľ má možnosť kedykoľvek doplniť doklady aj ručne niekoľkými spôsobmi.

Vyťažovať je možné aktuálne prijaté faktúry, prijaté zálohové listy a doklady k prijatým platbám. Do polovice roka budú k dispozícii vydané faktúry a následne budú zapracované aj účtenky.

Všeobecne vie modul sťahovať akýkoľvek typ dokladu s tým, že sa môžete pripojiť k väzbám naprieč celým programom PREMIER.

Máme vlastnú aplikáciu PS skener, pomocou ktorej môžete odosielať e-mailom naskenované doklady alebo ich prenášať priamym spojením do vášho PC.

Pri objektovom PDF je to 1-2 sekundy, v prípade obrázkov s využitím OCR technológie je to 5-7 sekúnd.

Aplikácia PREMIER Ai načíta doklady vo formáte pdf, docx, xlsx, jpg, jpeg, bmp.

Aktuálne sú vyťažované SK faktúry a čiastočne faktúry v AJ. Ďalšie jazykové mutácie budú postupne doplnené.

PREMIER Ai vie vyťažovať doklady, ukladať grafické prílohy (zmluvy, dohody a pod.), a vie uložiť a zobraziť telo e-mailu.

Bločky a faktúry je možné zasielať priamo do modulu Ai a tam ich pripájať k účtovným záznamom. Vyťažovať údaje z vydaných faktúr a bločkov bude možné do konca roku 2023.

V ideálnom prípade je to otázka dvoch kliknutí a niekoľkých sekúnd. V prípade obrázkových dokladov je to o niečo dlhšie.

PREMIER Ai je produkt spoločnosti PREMIER system, a.s., a je určený iba pre užívateľov tohto informačného systému s priamym využitím jeho funkcií pre účtovanie.

Áno, súčasťou je auditná stopa. Program zaznamenáva podrobne informácie o účtovnom doklade a jeho histórii, k dispozícii sú súvisiace doklady vrátane nemenného záznamu o dátume vyhotovenia dokladu.

Cena modulu PREMIER Ai je uvedená na webe: Cenník nájdete tu.

Mesačne podľa skutočného počtu vyťažených dokladov (to sú doklady, ktoré prejdú vyťažovaním a sú zaúčtované).

Modul je dostupný v oboch verziach programu.

Chcete sa zoznámiť s PREMIER Ai?

Pošlite nám dopyt. Zavoláme vám a radi vám ukážeme prednosti a výhody aplikácie PREMIER Ai. Neváhajte nás kontaktovať.

Ako začať s PREMIER Ai?

PREMIER Ai je aplikácia integrovaná v programe PREMIER, teda je dostupná všetkým užívateľom programu PREMIER. Kto program nemá, môže si ho zadarmo stiahnuť tu.

[everest_counter id=“2775″]

Pre koho je PREMIER?

Účtovnícke spoločnosti

Bezkonkurenčné riešenie pre účtovný odbor. Viac ako 500 účtovných firiem využíva výhody PREMIER system. Program je určený pre malé aj veľké účtovné firmy, daňových poradcov, audítorov.

 • Prechod z Daňovej evidencie na Účtovníctvo
 • Komfortné spojenie s klientmi
 • Rýchle ovládanie, možnosť zmien

Obchodné spoločnosti

Informačný systém je určený pre maloobchody, veľkoobchody aj špecifické druhy predaja. Plná podpora nákupných, distribučných a predajných procesov tovaru.

 • Predaj a nákup
 • Eshop – Pokladničné systémy
 • Čiarové kódy

Služby a servis

Informačný systém PREMIER je určený pre služby akéhokoľvek typu. Prepracované riadenie zákaziek ponúka riešenie pre stavebné firmy, autoservisy, personálne, realitné atď. spoločnosti.

 • Servisné spoločnosti, Bezpečnostné agentúry
 • Doprava, Reality, Médiá
 • Upratovacie firmy, Ostatné sužby

Výroba

PREMIER system ponúka efektívne riadenie výroby a technologické plánovanie pre malé aj veľké spoločnosti. Je určený pre akýkoľvek typ výroby.

 • Chemická – Kozmetická
 • Strojárenská – Elektrotechnická
 • Potravinárska – Poľnohospodárska

Verejná správa

PREMIER system ponúka aj komplexné riešenie pre neziskový a príspevkový sektor. Poskytujeme taktiež bezplatné riešenie pre školskú výučbu.

 • Neziskové organizácie
 • Príspevkové organizácie
 • Školy a ostatné